Haber Sistemi

Haber Sistemi nedir?

Sizi yazılım, hosting, bakım sorunlarından kurtarıp yalnız yaptığınız işe, haberciliğe odaklanmanızı sağlayacak, her ölçekte haber sitesi için kapsamlı bir çözümdür.

Proje temelde aynı yazılımı ve sunucuyu bir çok sitenin ortak kullanması olarak tanımlanabilir.

Böylelikle yüksek yazılım ve sunucu bakım maliyetlerinin altına girmeden her haber sitesi yayın yapacaktır.

Her site ne kadar trafik harcamışsa, daha açık ifadesiyle, ne kadar ziyaret edilmişse ve ne kadar sayfa göstermişse yalnızca bunun karşılığını ödeyecektir. Gereksiz sabit maliyetler için kaynak harcamak zorunda kalmayacaktır.

 

Haber Sistemi ne değildir ?
Bir yazılım satış sitesi değildir. Haber Sistemi'nin yazılımını satın alamazsınız. Haber Sistemi'nde çalışmayı, bu servisi kullandığınız kadar ödemek üzere, dışarıdan kiralamak olarak düşünebilirsiniz.

Haber Sistemi'nde kullanılan yazılım altyapısı yalnız kendi sunucusu üzerinde çalışacak bir mimariye sahiptir.

Ancak dilerseniz "Haber Sistemi Lite" adıyla yayınladığımız ücretsiz sürümü indirebilirsiniz. ( Henüz yayınlanmadı )

Haber sitesi nasıl kurulur ?
Haber sitesi işletmek için size gereken öncelikle bir yazılımdır. Sonra bu yazılımın üzerinden çalışacağı bir hosting ya da kiralik sunucu gerekecek size. Sonra bunu kurmaya ve düzgün çalıştırmaya uğraşacaksınız. Çıkan teknik sorunlar için sürekli birilerinin peşinden koşacaksınız. Haber yapayım derken hayatınız haber olacak.

Artık bunların hepsini aklınızdan silin. Sadece site alanadınızı (domain) 'haber sistemi'nin sunucusuna yönlendirin. On dakikada baştan sonra herşeyiyle eksiksiz, sorunsuz bir haber sitesine sahip olun.

Üstelik yazılıma hiçbir ücret ödemeden yalnızca hosting fiyatına!

 

 

Haber Sistemi © 2002 - 2018